Doświadczona

Kadra

Pedagodzy naszego przedszkola zawsze pracują z sercem, niezwykłą pasją i zaangażowaniem.

Do naszej kadry pedagogicznej wybraliśmy wykwalifikowanych i kreatywnych nauczycieli, którzy dbają o ciepłą i przyjazną atmosferę. W swojej pracy aktywnie wdrażają nowatorskie osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań, uzdolnień i sprawdzania postępów dziecka.

Nauczyciel mianowany, pedagog specjalny, terapeuta, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz nauczyciel szachów.

Jestem pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem.Praca z dziećmi to moja życiowa pasja, która daje mi wiele radości i satysfakcji.
W pracy zawodowej kieruje się mottem “„Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.

Dyrekor Przedszkola

Karolina Motała

Jestem osobą o pogodnym usposobieniu. Moimi zaletami są pracowitość, uczciwość i wyrozumiałość. Zawsze staram się być miła, szczera,
życzliwa i serdeczna. Kocham dzieci i bardzo lubię poświęcać im
swój czas, a śmiech i zabawa z nimi to czysta przyjemność.

Pomoc Nauczyciela

Magdalena Frankiewicz

Ukończyła studia na UAM na kierunku pedagogika, specjalność edukacja elementarna z językiem angielskim. Jest osobą ambitną i rzetelną, ale przede wszystkim bardzo lubi pracę z dziećmi, zwłaszcza w wieku przedszkolnym. Interesuje się nauką języków obcych. Poza językiem angielskim, uczy się języka hiszpańskiego i włoskiego. Lubi podróżować oraz czytać książki, w szczególności psychologiczne.

Nauczyciel – Wychowaca

Paula Galas